Produkcja betonu

Na betoniarki wpływa zużycie ścierne powodowane przez kruszywo w mokrych i suchych warunkach. Zamiana materiału wewnątrz bębnów na trudnościeralny może wydłużyć okres użytkowania i zredukować masę bębna.

Trudnościeralna blacha Hardox® oraz stal narzędziowa Toolox® to ulepszane cieplnie gatunki stali stosowane w centrach Hardox Wearparts do produkcji indywidualnych części eksploatacyjnych odpornych na ścieranie uderzeniowe i ślizgowe. W przypadkach obejmujących ekstremalne ścieranie ślizgowe i małą udarność, dostępne są także blachy napawane Duroxite®.

Przykładem udanego przejścia na Hardox® jest drapaczka używana do czyszczenia ścian betoniarki. Poprzednia odlewana drapaczka wytrzymywała zaledwie 1/4 czasu w porównaniu do produktu wykonanego z Hardox® 600. Kolejnym przykładem są formy do odlewania betonu, trwalsze i gwarantujące wyższą jakość.

Zapytaj o wycenę
Zapytaj o szybką wycenę dla Twojej części. Odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 48 h. Dostawca skontaktuje się z Tobą w sprawie dalszych szczegółów lub prześle informacje o dostawie.

Podobny sprzęt