Recykling

Procesy recyklingu, takie jak fragmentaryzacja odpadów, nakładają ogromne wymagania sprzętowe. By zachować produktywność i konkurencyjność, kluczowe znaczenie ma użycie materiałów odpornych na ścieranie.

Opracowane specjalnie dla środowisk ściernych, trudnościeralne blachy Hardox®, stale narzędziowe Toolox® oraz blachy napawane Duroxite® pozwalają producentom sprzętu recyklingowego obniżać koszty, poprawiać trwałość użytkową i optymalizować produkcję.

Branża recyklingowa zajmuje się przeróbką metali, tworzyw sztucznych, szkła, gumy, drewna, betonu i innych materiałów. Choć tworzywa sztuczne i drewno nie należą do wysokościernych materiałów, z reguły zawierają materiały ścierne takie jak piasek czy kamienie.

Hardox Wearparts posiada odpowiednie doświadczenie w zakresie poprawy wydajności sprzętu recyklingowego w postaci niszczarek, noży, młotów kruszących, bębnów sortujących, nożyc, pras, przesiewaczy, itd.

Przykładem mogą być kruszarki młotkowe, których produkcja mierzy się z takimi wyzwaniami jak poprawa wydajności, mniejszy koszt zapasów młotów oraz krótszy czas wyważania. Zmiana manganu na Hardox® 500 w młotach zmniejszyła ogólne koszty w firmie zajmującej się recyklingiem aluminium.

Zapytaj o wycenę
Zapytaj o szybką wycenę dla Twojej części. Odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 48 h. Dostawca skontaktuje się z Tobą w sprawie dalszych szczegółów lub prześle informacje o dostawie.

Podobny sprzęt