Posiadasz firmę oferującą usługi związane ze stalą?

Jeśli dziś prowadzisz firmę usług związanych ze stalą i chcesz rozwinąć swój biznes, czekamy na kontakt z twojej strony!

Dołącz już dziś i wykorzystaj nowe możliwości, świetne wsparcie i solidną sieć

„Firma zajmująca się zagadnieniami związanymi ze ścieraniem w Nowej Zelandii nigdy nie miała się tak dobrze”

Działalność w sieci Hardox Wearparts oznacza jakość, niezawodność i perfekcję, twierdzi Luke Mathieson z Real Steel z Nowej Zelandii, szybko rozwijającej się firmy od kiedy została partnerem sieci.

„Jesteśmy partnerem sieci Hardox Wearparts od czterech lat. Zapewniło nam to wiarygodność wśród naszych klientów, a możliwość posługiwania się marką okazała się bardzo pomocna. Prowadziliśmy wiele działań marketingowych i reklamowych, a wiele z nich dotyczyło marki Hardox® i oczywistej wysokiej jakości, jaka wiąże się z tą marką”.

„Wsparcie techniczne, jakie otrzymujemy nie ma sobie równych”

Dave Coulson z firmy Cd'A Metals, Spokane, Waszyngton, USA jest zadowolony ze wsparcia technicznego, jakie jego firma uzyskuje ze strony SSAB, i cieszy się jeszcze bardziej z tego, w jaki sposób klienci doceniają jego profesjonalizm.

„Jednym z najważniejszych elementów bycia partnerem SSAB i sieci Hardox Wearparts jest to, że wsparcie, jakiego nam udzielają nie ma sobie równych. Mój sprzedawca zewnętrzny, z którym mam do czynienia ze strony SSAB, stał się jednym z moich mentorów. Nauczył mnie tak wiele na temat sprzedaży blachy trudnościeralnej Hardox® i różnych produktów Hardox®. To naprawdę pomogło nam zyskać zainteresowanie klientów, a on stale podróżuje”.

Dołącz do sieci Hardox Wearparts i przenieś swoje interesy na całkiem nowy poziom!

Tak, chciałbym aplikować do sieci Hardox Wearparts

Imię*
Adres mailowy*
Firma*
Kraj*
Telefon*
Ulica
Adres internetowy
Komentarz
Wysyłając ten formularz, akceptujesz jednocześnie naszą politykę prywatności.
180